internetten Para Kazanma Yolları


Evde İş Yapmak İstiyorum

evde is yapmak istiyorum Evde İş Yapmak İstiyorum

evde iş yapmak istiyorum

Herkes evde iş yapmak istiyorum diyerek hayal kurabilir ancak herkes evde iş yapmak için doğru yolu seçemez. Bunun temel nedeni internette okumuş olduğunuz bilgi kirliliğidir. Peki isteğimiszin karışılığı nedir ? ” evde iş yapmak istiyorum

Evde bir iş yapacaksanız bunun için en elverişli ortam internettir. Öncelikle yapabileceğimiz işleri sıralamalı ve pazar araştırması yapmalıyız.

1- Evde iş yapmak için bir bütçe ayırdık mı?

2- Evden bir firmada mı çalışmak istiyoruz ?

3- Ne tarz işler bize uygundur ?

 

Soruları cevaplarken bizde biraz fikir vererek işe yarayalım. İnternette yapacağınız işlerin sınırı yoktur kısaca bir çok iş imkanı mevcuttur bunlardan bazıları ;

Site Kurarak Reklam Almak

Bir konu hakkında site kurarak belli bir ziyaretçi kitlesine ulaştıktan sonra sitenize reklam alarak evinizde kazanç elde edebilirsiniz.

Affiliate Marketing

Türkçeye satış ortaklığı olarak çevrilebilir ” evde iş yapmak istiyorum ” diyenler için gayet ideal bir meslektir. Ürün satışı yaparsınız ancak kimseyle telefon ile dahi görüşmeye gerek yoktur.

  • Müşteriler Sizi Bulur
  • Kimseyle muhattap olmazsınız
  • Ofis , depolama gibi maliyetleriniz yoktur
  • Ürün almanız gerekmez aracı olmanız yeterlidir.
  • Komisyon oranları %50 ile %75 arası değişmektedir.

Bu konun detaylarını şu link’e tıklayarak inceleyebilirsiniz : >> Affiliate Marketing

Bayilik Sistemi

Bu bölüm kısmen risklidir çünkü başta önsipariş verip ürün almanız gerekir ancak 5-6 ay bu işi yaparsanız başta zararda etseniz ileride hangi ürünlerin daha çok satılabileceğini önceden farkeder duruma gelip ciddi paralar kazanabilirsiniz.

evde iş yapmak istiyorum diyenler için bir başka makalede görüşmek üzere sitemizi bir kenara kayıt edip takip etmeye devam edebilirsiniz. Bizde her geçen gün farklı bilgileri sizlere sunup online işlerle alakalı bilgiler verebiliriz. Bu arada evde iş yapmak istiyorum diyenler icon smile Evde İş Yapmak İstiyorum yorum atarak merak edilen şeyleri sorabilirler.

Ayrıca kesinlikle bu videoyu izlemenizi , burada ki yazanları düşünmenizi istiyorum… Başta anlam veremesek de gerçekten bu şekilde düşündüğümüz zaman ne istersek olabileceğine inanın…

internetten Para Kazanma